"Enter"a basıp içeriğe geçin

Sahte Anadolu Üniversitesi Diploması

Değerli arkadaşlar, öncelikle şunu belirteyim, sadece ÖZEL sektörde geçerli, devletin hiç bir kurumunda kullanamazsınız, devletle iş birliği içinde olan firmalarla da kullanmazsınız. Askeriye, ehliyet, kamu da da kullanamazsınız, bunu özellikle belirtelim çünkü çok soru geliyor sadece işe girerken özel sektörde kullanabilirsiniz. Sahte olmasının yanı sıra, görüntüde aynıdır, sahte olduğunu yapan ve yaptıran dışında anlayan olmaz, Geçmiş yıllara ait formatımız da bulunmaktadır.

Teslimat Şekli

Kargo ile gönderim yapıyoruz, adınıza yada size yakın kargo şubenize kapalı zarfta belli olmayacak şekilde gönderim yapılmaktadır, kargoya verme süremiz, aynı gün kargo edilir yada en geç bir sonraki gün kargo edilmektedir.

Ne Kadar Sürede Hazırlanır ?

1-2 saat içerisinde sizlere hazır edilip ister whatsapp dan ister maille örneği atılır. Onay verirseniz baskıya verilir. Baskı sonrası ödeme gelincede kargo edilir.

Orjinalliği

Şimdiye kadar kimse hazırladığımız diplomaların sahte olmasından dolayı hiçbir şekilde yakalanmamıştır. Çünkü bize diploma hazırlattığınız da gerekli bilgileri sizlere aktarıyoruz.

Öncelikle Güven

Ödeme konusunda da endişe etmeyin, hiç kimseyi mağdur etmedik hatta binlerce diploma hazırladığımız bu süreçte memnun kalmayan birkaç kişiye de ödemesini yeniden iade ettik. Bizim amacımız referanstır ve sizler diplomanız elinize geçtiğinde bizleri önerirseniz bu bize büyük bir katkıdır. Bu sebeple endişe etmeden bize güvenebilir, diplomanızı hazırlatabilirsiniz.

Hangi Bölümlerin Diplomasını Hazırlamıyoruz ?

Eğitim öğretmenlik kurs eğitmeni gibi alanlarda kullanılan diplomaları ve sağlık hemşirelik, adalet, hukuk bölümlerinin diplomalarını kesinlikle hazırlamıyoruz lütfen talep dahi etmeyiniz. Amacımız özel sektör de işe girmenizi sağlamaktır.

Nerelerde kullanılmaz ?

  • Askeriye
  • Devlet daireleri
  • Kamu kurumları
  • Ehliyet almak için
  • Özel silahlı güvenlik sertifikası için kullanamazsınız.

Nerelerde kullanılır ?

  • AVM
  • Fabrika
  • Firmalarda kullanabilirsiniz.
  • Ailenize gösterilmek üzere kullanabilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi Diploması Fiyatı Nedir ?

Anadolu üniversitesi diploma fiyatı noter mühürlü 500 TL dir. Normalde diplomanın fotokopisi size yetecektir ancak bazı kurumsal firmalar sizlerden diploma fotokopisi isterken noter onaylı olmasını isterler, noter onaylı diploma ne demek, Noterde aslını ibraz ederek doğrulu kontrol edilmiş ve fotokopisi çekilerek üzerine surettir ve aslı görülmüştür mührü ve noter kaşeleri ile hazır edilir.

Ödeme işlemleri iş bitiminden sonradır, yani siz diplomanızın son halini, mühürlü imzalı son halini gördükten sonra ödeme yaparsınız. Ödeme içinde endişelenmeyin, işin başında sizden ödeme istemeyiz, en son her şey hazırlanır kargo öncesi sizden ödeme talep edilir, yani her şeyiyle diplomanız hazır edildikten sonra ödeme yaparsınız.

Ödeme Ne Şekilde Yapılıyor ?

Ödeme tüm bankalarda bulunan internet bankacılığı üzerinden cebe havale şeklinde yapılmaktadır. İnternet bankacılığınız yok ise ve cebe havale yapamayacaksanız lütfen diploma hazırlatmayınız çünkü kesinlikle iban yada hesap numarası şeklinde bir ödeme şeklimiz yoktur.

Peki İşlemler Nasıl Başlıyor, Nasıl Bir Süreç Sizi Bekliyor

Öncelikle aşağıdaki linkteki formu doldurup bize gönderiyorsunuz ancak lütfen formu doldurdukdan sonra lütfen whatsapp üzerinden bize gönderdiğinizi doğrulatınız. Whatsapp dan ekleyip bilgi vermez iseniz diplomanız hazırlanmaz.

form bize ulaşıyor biz size diplomanızı verdiğiniz bilgilere göre hazır edip whatsapp üzerinden size hazır ettiğimiz örneği gönderiyoruz, beğenirseniz ve bir sorun görmez iseniz ödeme yapıyorsunuz bizde size kargoluyoruz.

Anadolu üniversitesi diploması talep formu için aşağıdaki linkte tıklayınız.