"Enter"a basıp içeriğe geçin

Sahte Lise Diploması

Merhaba Lise diploma fiyatımız 500 tl dir. Yanında noter suretide beraber gelmektedir. Yani size diplomanızın aslı yanında noter mühürlü fotokopisi de gelecek.

Şu şekilde çalışıyoruz, öncelikle siz aşağıdaki url den formu dolduruyorsunuz, sonrası biz diplomanızı hazır ediyoruz, size resmini atıyoruz, daha sonra ödeme yapıyorsunuz bizde aynı gün saat 15:00 ile 17:00 arasında kargoya teslim ediyoruz, istanbul içi 1 gün de istanbul dışı en geç 2-3 gün için de size ulaşmış oluyor, burada önemli olan sizin ödeme yapacağınız gündür, yani siz ben ödemeyi bugun yapacağım dediğiniz anda tüm işlemler bizde en geç 2-3 saatte ön ödeme almadan hazırlar bitirir ve size resmini atarız. Ancak ödeme bir başka gün olacaksa lütfen bize ödeme yapacağınız günün öncesinde haber verin, çünkü biz diplomaları elimizde bekletemiyoruz.

Bu diplomalar sadece özel sektör de işe girerken kullanılmalıdır, sahte olduğu için noter suretli olan fotokopisini işyerine sunmanız gerekir, noterli olduğu için soruşturulmaz, ancak devlet, belediye, askeriye gibi alanlarla kullanılmaz.

Ödeme de, internet bankacılığı yani mobil şube üzerinden yapılmaktadır. Cebe havale denilen bankaların izin verdiği bir ödeme yöntemiyle yapılmaktadır.

Diplomalar mezun yılınıza uygun tasarımda hazırlanmakta olup, üzerinde MEB mührü bulunmaktadır, Yaşınız itibari ile elle yazılması gereken bir diploma talebiniz var isede size Açıköğretim lisesi diploması hazırlayabiliriz. Çünkü bizde diplomalar elektronik ortamda bilgisayarda hazırlanır.

Daha fazla bilgi ve bizlere bilgilerinizi ulaştırmak ve diplomanızı hemen yaptırmak için aşağıdaki linke tıklayınız.

Lise Diploması Talep Formu için tıklayınız.

iyi çalışmalar